Strzelnica Rzeszów

Forum servera strzelnica reszów


#1 2011-02-19 20:10:17

mr X

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 1
Punktów :   

Perm ban ..... tylko za co?

W dniu dzisiejszym otrzymałem bana za..... nie wiem co?... w konsoli było info, że niby czituję. W takim razie poprosze szanownego admina który stwierdził na oko lub inny chyba 7 zmysł, że używam jakiegoś g..a. Serwer jest chyba zabezpieczony przed takimi działaniami przez VAC... więc poproszę o raport.
Generalnie uważam, że dostałem bana za nic... staty miałem dość dobre (zresztą tak jak na innych serwach gdzie nikt nie dał mi bana tylko za to że mam dobre wyniki) i beznadziejna postawa admina, który miał je gorsze spowodowało że dostałem perma. Reasumując..... człowieku doprowadzisz do tego, że na serwie pozostaną same noobki, których bedziesz lał i wtedy będzie dla ciebie git. Uważam, że tacy ludzie jak ty nie powinni mieć takich praw bo robi się przez to wielka chała na serwie.
Proszę o zdjęcie bana lub jeżeli admin ma zamiar go podtrzymać to DOWÓD NA TO, ZE UŻYWAŁEM NIELEGALNYCH PROGRAMÓW!!!!

Pozdro mr X

Ps. zapraszam cię w takim razie na "czitowanie" do ligi ESL..... jestem pod tym samym nickiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołczewo kwatery etykiety na wino kartki-recznie-robione-na-slub.eu