Strzelnica Rzeszów

Forum servera strzelnica reszów


#1 2009-02-13 11:12:22

SWAT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 8
Punktów :   -2 

admin zawsze ma racje :P

Czytajac te wypociny Marinexa i Kaina stwierdzam ze to sa jednak IDIOCI . Do Marinexa: jak bys taka akcje odwalil na steamie ze kampisz sie nie probujac rozbroic paki<wali mnie te 11 sek>  to uwierz mi ze nie dostal bys bana na 5 min tylko na zawsze bo takich kacji sie nie toleruje ,a takie pytanko do tego co robiles jak tt bieglo z paka na maly ??!! z tego co pamietam to ct wolalo o pomoc na bananie a Ty jak ostatni kretyn siedzales sobie w domku zeby nabic pare fragów wiec marinex nie p****l ze admin postapil zle bo nie masz racji .Na tym serwerze admini wiedza co robia i sam bym tak zrobil.Choc czasami jak powiem adminowi ze jest cheat na serwie to mnie nie slucha ale do czasu az ten cheat go zabije

Offline

 

#2 2009-02-13 11:56:56

MarinEx

Użytkownik

2573635
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 31
Punktów :   

Re: admin zawsze ma racje :P

1. Idiotą nie jestem, chyba ty nim jesteś, pokazując swój brak kultury wobec innych graczy nazywając ich idiotami bez wstępnego i mądrego uzasadnienia.
2. Nie podlizuj się adminom, nawet adminom zdarzają się błędy, admin też człowiek, admin banujący mnie mógł napisać, nie rób tak inaczej kick lub się nie denerwować że zginął.
3. Nie kampiłem, nie rozumiesz, że jak już tam byłem zostało 5sek(a nie 11), schowałem się bo już było odliczanie i tak bym nie dobiegł nawet do bramki(drzwi), a oni uciekli i zabiłem ich, co miałem patrzeć jak uciekają?? Ile razy jest sytuacja, że CT nie dobiega ale zabija terrorystów i nie dostają bana! (tak jest nawet na puchatku= puchatek.non steam 1lub2 najlepszy serw w Polsce). <- grałem tam i takie sytuacje się zdarzały.

Wpisałem w google:
Najlepsze polskie serwery Counter Strike --- Serwery CS - Puchatek
Pozdro&Poćwicz.

PS:Szybki może nie Ty mi dałeś bana ale na czacie 3sec. przed banem napisałeś:
"bedzie ban za lamienie"
Więc się nie wypieraj, że powód "Lamisz!" był przypadkowo, nie wiecie za co bany dajecie?


One Shot -> One Kill -> No Cheat -> Just Skill

http://images.chomikuj.pl/button/MarinEx95.gif

Offline

 

#3 2009-02-13 12:04:44

Szybki

Aministrator poboczny

Skąd: Gorzów/Szczecin
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: admin zawsze ma racje :P

rozumiem że tak Cię boli to że dostałeś bana na 5 minut ;]

Offline

 

#4 2009-02-13 12:09:39

MarinEx

Użytkownik

2573635
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 31
Punktów :   

Re: admin zawsze ma racje :P

To że na 5minut to nic, ale że w ogóle go dostałem.
Co do Swata, temat był zamknięty i niepotrzebnie zacząłeś o nim pisać bo ja z Szybkim doszliśmy do porozumienia(chyba)
Ten Twój temat był tylko po to by się podlizać adminom? buehe


One Shot -> One Kill -> No Cheat -> Just Skill

http://images.chomikuj.pl/button/MarinEx95.gif

Offline

 

#5 2009-02-13 12:41:13

xenos

Administrator

9898799
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: admin zawsze ma racje :P

Nie wiem co robi kolejny temat związany z tą sprawą, lecz tak jak powiedziałem będę je zamykał gdyż prowadza do bezsensownej dyskusji.
Nie chce dawać kar, lecz chyba  zacznę.


http://img9.imageshack.us/img9/1599/15937kw2qh5.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl